ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η Ακαδημία Παναργειακός σας ενημερώνει ότι την Παρασκευή 8/7 και ώρα 18.00μ.μ θα πραγματοποιηθεί περιήγηση στην λίμνη Ορεστιάδα προς τιμήν των πρωταθλητών κατηγορίας προ-παίδων Ε.Π.Σ Καστοριάς αθλητών της Ακαδημίας μας με το καραβάκι ΟΛΥΜΠΙΑ καθώς και βράβευση αυτών.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxVe4fTqDpUKk21QR4hDa7bq-siwXtTyYkFUWgTotrugdHSlPaUo2oTNjbesWjrLPR36hVdJ6WpT_c512N_WTrZda4oWOLJy0k3h-uOdRZNEY5IF1A9hZIrPb0bioTc93iOmr4OFipLOLP/s400/7656543-1.jpg)
Η αναχώρηση θα γίνει από την βόρεια παραλία Καστοριάς και η διαδρομή θα διαρκέσει περίπου 1,5 ώρα. Η βόλτα στην λίμνη θα είναι δωρεάν για όλους τους αθλητές της πρωταθλήτριας ομάδας Κ-11 και η είσοδος για όλους τους υπόλοιπους αθλητές της Ακαδημίας και συνοδούς θα ανέρχεται στα 3€.
http://karavakikastorias.gr/